Özce

ADRES
Kazımdirik Mh, 372/15 Sokak No:13 Bornova/İZMİR
TELEFON
+90 232 374 08 09
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özce İnşaat

1987 yılında Cebrail Özler tarafından Özler İnşaat olarak kurulan şirketin ismi 1988 yılında Özce İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak değiştirilmiştir. 31 yıldır inşaat sektörünün içinde olan Özce İnşaat kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve dürüst hizmet anlayışı ile her türlü inşaat sektöründe başarılı projeleri sizlerle paylaşmanın heyecanını duyar. İnşaat branşlarında başta yol olmak üzere her türlü yol alt yapısı ve yol üst yapısı inşaatları dahil inşaat mühendisliğinin her alanında faaliyet gösteren Özce İnşaat hizmet verdiği kurumlar ve idarelere sunduğu çalışmalar ile yüksek bir kalite ve güven çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip şirketimiz, kara yolları, yol, köprü, tünel ve kavşak inşaatları, demir yolları alt yapı inşaatları, belediyelerin şehir içi yolları bsk imalatları ile alt yapı ve üst yapı çalışmaları, sulama ve gölet inşaatları, iş merkezi ve konut inşaatları, tünel inşaatları ve çevre düzenleme işleri gibi inşaat sektörünün önemli alanlarında başarıyla, yeniliklere açık ve son teknolojileri kullanarak her zaman daha iyiyi arayarak hizmet vermektedir. Nitelikli kadrosu ve güçlü makine parkı ile Türkiye de birçok önemli projeye imza atan Özce İnşaat, bu başarılarını yurt dışı inşaat alanında da göstermek için girişimlerde bulunmaktadır.

Özce İnşaat merkez ve projelerindeki faaliyetlerini TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS-EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi şartlarına uygun olarak yürütülmektedir.

İnşaat sektöründe başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Özce İnşaat, gösterdiğiniz ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederek bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ