Marka Tescil İzmir

ADRES
İsmet Kaptan Mh. Sezer Doğan Sokak No:11/31 İzmir
TELEFON
0 850 203 48 08 GSM: 0 506 027 23 29
FAKS
0 850 203 48 08
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Vizyon Patent Marka Tescil olarak, Marka tescillerinizde neden bizi seçmeniz gerektiğini ve verdiğimiz hizmetleri aşağıda görebilirsiniz.
MARKA BAŞVURUSU AŞAMASI;
Marka tescilinden doğan kanuni haklar marka başvuru tarihi itibariyle başlar. Vizyon Patent Marka Tescil uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile başvurularınız online olarak aynı gün içerisinde yapılır, işletmenizin karşılaşabileceği riskler minimuma indirilir. Başvuru aşamasından tescil sürecinin sonuna kadar markanızın takibi (yayın, itiraz, kabul bildirimi) ve işlem süreçleri ekibimiz tarafından yürütülür.
marka-arastirma-izleme-3
MARKA ÖN ARAŞTIRMA AŞAMASI;
Marka ön araştırma resmi marka başvurusu yapılmadan önce Vizyon Patent Marka Tescil, marka veri tabanından mevcut markanın araştırılarak başvurunun tesciline ilişkin risklerin belirlenmesi, (reddedilmesine sebep olabilecek tescilli markaların saptanması)gereksiz masrafların önüne geçilmesi sağlanmaktadır.
marka-patent
MARKA İZLEME VE İTİRAZ AŞAMASI;
Aylık Resmi Marka Bültenleri taranarak tescilli markanız ile karışıklığa sebep olabilecek benzer markalar saptanır, müvekkillerimiz bilgilendirilerek onayları doğrultusunda, yasal süreçler çerçevesinde itiraz hazırlanır.
gaziantep-1-yilda-kac-marka-cikardi-haber-resim
MARKA YENİLEME AŞAMASI;
Vizyon Patent Marka Tescil, firmanız adına yenileme sürelerinin takibini, müvekkillerin bilgilendirilmesini ve yenileme işlemini süresi içerisinde gerçekleştirir.
fayda-bilisim-katagori-resim_35719-953x390
Patent Tescillerinde ise başvuru, şekilsel inceleme, araştırma, inceleme, belge şeklinde olup ortalama 3-4 yıl işlem süreci olmaktadır. Başvuru tarihinden itibaren haklarınız başlamakta, belge alınması durumunda başvuru tarihinden itibaren geçerli olan bir koruma verilmektedir. Hazırlanan tarifname takımındaki bilgilere göre belge verileceğinden iyi bir şekilde hazırlanması önemlidir.
watch_movement

Marka Tescil İzmir Marka Tescil İzmir Marka Tescil İzmir
Marka Tescil İzmir
Marka Tescil İzmir
Marka Tescil İzmir

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ