birdetadinibilsen.com

ADRES
Cemal Gürsel Cad. No:386/3 Karşıyaka
TELEFON
0 (850) 346 1834
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Siz değerli kullanıcılarımıza,

2015 yılında kurulan şirketimiz Spell Digital Marketing olarak bizler “Bir de tadını bilsen” ‘le sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyoruz. Son derece samimi, uzun kahvaltı saatlerindeki sohbetlerde temellerini attığımız platformumuz ilk “doğru” sorudan yola çıktı.

“Ne yiyoruz?”

Bizler kendi masalarımıza eklemek için aradığımız en lezzetli, en doğal ve en özel gıdalara siz de rahatlıkla ulaşın istedik, ve sevgili annemizin sıkça kullandığı “Bir de Tadını Bilsen” cümlesinin sitemize can vermesine karar verdik… Çünkü onun bize sunmak istediği kadar doğal ve özel her şey burada, elinizin altında artık!

Bir de tadını bilsen; 2019 yılında başlayan serüvenine her gün yeni tatlar, yeni iştirakçiler katarak sofranıza en lezzetli ve en doğal gıdaları eklemeye devam edecek.

Bir de tadını bilseniz!

Siz değerli mağazalarımıza,

Günümüzde ticaret hızla internete taşınıyor.

Bizce artık sizin işletmenizin de e-ticaret ile tanışma zamanı geldi.

TOBB’un sitesinde paylaştığı gibi “şirketlerimiz için en erişilebilir innovasyon e-ticarete başlamaktır. Bu, geniş alandaki tüketiciye ulaşma fırsatı değer artışını beraberinde getirecektir.”

Tamamen Yöresel Lezzetlere ve Gıda Sektörüne özel hazırlanmış pazaryeri sitemizde, vakit kaybetmeden hemen sizde yerinizi alın.

Pazarlama, tanıtım, altyapı ve dijital reklam çalışmalarını biz yapalım, siz sadece siparişlerinizi yönetin. Ayrıca bütün bunları yaparken dijital rehberiniz olarak hep yanınızda olalım.

birdetadinibilsen.com ile işinizi dijital dünyaya taşıyın, satışlarınızı artırın!

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ