Hira Tasarım

ADRES
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 178 sk. No: 7/A Kemalpaşa İzmir
TELEFON
0 541 407 6231 Zeynep Omay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hira Tasarım, İzmir Kemalpaşa’da bulunan parti ve organizasyonlarınız ve tasarım ürünler için uğrayabileceğiniz Sabah 8:30 – Akşam 7:30 saatleri arası çalışan bir organizasyon şirketi.

0 541 407 6231 no’lu hattan Whats Ap üzerinden Zeynep hanıma sipariş verebilirsiniz.

İzmir Kemalpaşa, Hira Tasarım’da sunuma önem veren yeni gelinler ve gelin adayları için damat fincanlarından gelin taçlarına, nişan tepsilerinden gelin şekerlerine, kadar hemen hemen herşeyin kişiye özel tasarımını yaptırabilirsiniz.

İzmir, Kemal Paşa’da bulunan Hira Tasarım’da hiç bir yerde olmayan kişiye özel sunum eşyaları, mutfak aksesuarları, hediyelik eşyalar, rengarenk sunum fincan takımları, kapı süsleri vb. tasarlatabilirsiniz;

Hira Tasarım tarafından hazırlanmış özel tasarım dekoratif mutfak havluluk örneği

İzmir Kemalpaşa Hira Tasarım sayesinde doğum günü partileri ve kutlamalarınız için süsleme ve konsept konusunda kafa yormanıza gerek yok. Çocuklarınızın ve sizin doğum günü kutlamalarınız için sizin yerinize tüm detaylar Hira Tasarım tarafından düşünülür.

İzmir, Hira Tasarım’a kişiye özel nikah şekerleri, bebek şekerleri, kına malzemeleri, mevlid lokum çubukları, şerbet bardakları vb. daha bir çok sunum detaylarını yaptırabilirsiniz.

İzmir Kemalpaşa, Hira Tasarım’da bebek odası süslemelerinden, düğün salonu süslemelerine, lohusa malzemelerinden gelin arabası süslemelerine, tüm tasarımları Hira Tasarım’ın sahibi Zeynep Hanım bizzat kendisi yapmakta.

Hira Tasarım’da Yalnızca düğün değil, nişan, kına, sünnet düğünü süslemeleri ve sünnet çocuğu arabası süslemesi de yapılamaktadır.
Hira Tasarım  Lohusa bebek malzemeleri tasarımı örneği

Görsel ve konum bilgisi için diğer sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım
Hira Tasarım

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ