Cadde City

ADRES
Çanakkale Cad. No: 42 Kat: 1 Daire: 102 Pınarbaşı Bornova-İzmir
TELEFON
0 (232) 458 6807
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Öncü ve yaratıcı felsefesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Mehmet SARI liderliğinde ilk mağazasını 2000 yılında İzmir / Altındağ’da kuran Cadde City Mağazacılık , kaliteli ürün portföyünü uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.
Ege bölgesinin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Bay,Bayan ve Çocuk alışverişte birinci önceliği durumuna yükselen Cadde Cİty, ürün çeşitliliğini her geçen gün artırarak pazardaki payını büyütmeye devam etmektedir.
Cadde City Mağazacılık ülkemizin önde gelen tedarik zincirleri ile moda ve trend ürünlerini müşteri ihtiyaçları ile sentezleyerek özenle seçip mağazalarımızda kaliteli ürün, kusursuz hizmet ve uygun fiyat politikasıyla sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.
Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve AR-GE çalışmaları yapan Cadde City Mağazacılık ülkemizin önde gelen tedarik zincirlerinin moda ve trend konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazacılık kimliğini marka kimliğine taşımıştır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ