NEMTÜRK

ADRES
Nurtepe mah.Alibey cad. No.13/A
TELEFON
0 (531) 083 5218
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Nem Türk nem kurutma sistemleri günümüzde inşaat alanları şantiyeler de proje zamanlarını hızlandırmak için zemine, duvara ve cephe gibi alanlara uygulanacak ürünlerin beton, alçı,parke, epoksi, pvc, alçıpan, boya gibi ürünlerin hızlı kuruması ve sağlıklı yapılar için firmamızda üretilen %100 yerli nem alma, nem kurutma cihazları ile hem projeleri hızlandırıyoruz hemde sağlıklı yapılar kurulması için ıslak zeminlerde ve duvarlarda yapılan çalışma sonrasında kurutma yaparak daha güçlü yapılar inşa ediyoruz.
Sonrasında Konut, Ofis gibi şantiye halinde kurutma yapılmadığı zaman yaşam alanlarında beton, duvar ve zeminde nemlenme, rutubetlenme ve küslenme oluşmaktadır bunların olmaması için öncesinde şantiyenin kurutulması lazım şantiye halinde kurutulmayan bitmiş konutlarda da kurutma işlemi sağlıklı şekilde yapılmaktadır.
Firmamız her türlü yapıda nem,rutubet gibi sorunları garantili şekilde kurutmaktadır.
Bu işlemi cihazlarımız ve içindeki özellikleri ile havadaki bağıl nemi emerek kendi içinde yoğuşma sayesinde suya çevirmektedir havadaki bağıl nemi aldıktan sonra betondaki neme vakum görevi vererek nem,rutubet ve ıslaklığı beton atmaya başlamakta aynı işlemler tekrarlanarak nem alma cihazları sürekli olarak çekecek ve suyu tahliye edecektir.
Bu işlemler ortalama bir konutta 7/10 gün sürmektedir.
Sağlıklı Yapılar için Kurutun Kurtulun.

NEMTÜRK Günümüz şartlarında inşaat yapılırken dikkat edilen önemli hususlardan biri inşaat kurutma hizmeti adı verilen işlemdir. İnşaat sahiplerine her açıdan olumlu sonuçlar doğuran bu işlem doğal yolla yapılabildiği gibi sistem araçları ile de yapılabilmektedir. Bunun dışında oluşan bağzı sorunlar vardır nem kurutma,rutubet kurutma, parke kurutma gibi sorunlar günlük hayatınızda karşınıza çıkabilir bunlar için nemtürk herzaman yanınızdaki güçtür. Ücretsiz keşif yapılarak alandaki sorunları tespit edip son teknoloji cihazların kurulumu profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ