Osmanlı Şifahanesi

ADRES
Merkez: Mehmet Akif Ersoy Mah. 157 Sk. No:7/A Kemalpaşa İzmir / Şube: İzmir Cad. No:15 /D Deniz Bank Karşısı Kemal Paşa /İzmir / Üretim: Çambel Mah. No:137 Kemalpaşa / İzmir
TELEFON
0 232 878 53 11 GSM: 0 534 765 0853
WEBSİTE
www.osmanlisifahanesi.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Osmanlı Şifahanesi İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde iki şubesi bulunan ikiz kardeşler tarafından 7 yıldır işletilen şifahanelerdir.

Osmanlı Şifahanesi’ne aktar demek yetersiz kalır, Osmanlı Şifahanesi’nde Bal, Polen, Propolis, Arı Sütü, Şifalı Bitkiler, Baharat Çeşitleri, Bitkisel Yağlar, Saç & Bakım Ürünleri, Sıcak Çerez, Şekerleme, Çikolata, Gondol ve bilimum macunlar, zayıflama çayları’nı bulabilirsiniz.

Sloganı “Doğadan Gelen Sağlık” olan Osmanlı Şifahanesin’de içeriğini kendilerinin hazırladığı ve kendilerinin ürettikleri bir çok sağlıklı ve şifalı ürünü bulabilirsiniz.

Bu ürünler içerisinde bağışıklık sisteminden karaciğere, kalp ve damar sağlığından kansızlığa, soğuk algınlığından zayıflamaya ve saç ve cilt bakımına kadar bir sürü özel karışım ve macunları bulabilirsiniz.

Yolunuz İzmir Kemalpaşa’ya düşerse Osmanlı Şifahanelerinden birine uğramadan dönmeyin.

Firma görsel ve konum bilgisi için diğer sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi
Osmanlı Şifahanesi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ