04.07.2020 - İzmir Firma Bilgileri | Destek Hattı: 0542 431 85 89


PetroKar Mühendislik

ADRES
1690 Sokak No:48: K:2 D:202 Karşıyaka İZMİR
TELEFON
0 (532) 158 8035
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

PetroKar Anahtar teslim akaryakıt istasyon inşaatları alanında faaliyet gösteren, PetroKar, Mart 2000’den bu güne piyasada kalıcı olmak, süreklilik ve kaliteli hizmeti sağlamak için genç, dinamik ve profesyonel kadrosuyla PetroKar, sektörde aranan bir kuruluş olarak adından söz ettirmeyi başlamıştır.

Yaratıcı projeler, akılcı çözümler ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa sürede sektörde kendine yer edinen PetroKar elinde bulunan bilgi birikimi ile çok hızlı bir şekilde gelişen ve yükselen teknolojiyle bu alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

PetroKar; Anahtar teslim akaryakıt istasyon inşaatları, Çelik kontrüksiyon yapılar, Dış cephe kaplamaları, Saha beton dökümü alanları konusunda faaliyet göstermektedir.

PetroKar; kuruluşundan kısa süre içerisinde sektörde kendine yer edinmiş ve bu başarısını daha da geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

PetroKar; yaratıcı tasarımlar, akılcı çözümler ve kaliteli hizmet anlayışını ve elinde bulunan bilgi birikimi ile çok hızlı bir şekilde gelişen ve yükselen teknolojiyle bu alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ