Winstones – Mermer Pazarlama

ADRES
Selçuklu Mah. 1477 Sokak. No: 1/A Merkez/Afyonkarahisar
TELEFON
0 (272) 606 0003
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yurtiçi Pazarındaki Rolümüz
Mermerin anavatanı olan Afyon’da faaliyet gösteren firmamız yurtiçinde oldukça gelişmiş bir ticaret ağına sahiptir. Afyon’dan çıkarılan ve burada işlenerek satışa hazır hale gelen mermer ve yan ürünleri ülkemizin her bir tarafına arz edilir.
Ülkemizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda üretilen ürünler hemen her boyutta satışa sunulur. Belirli ölçülerin yanı sıra özel ölçü üretim de mümkündür. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ürüne karar vermektir.
Yurtdışı Pazarındaki Rolümüz
Yurtdışı mermer pazarında Türkiye’nin yeri oldukça önemlidir. Firmamız da yurtdışında ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşıyor. Yurtdışına yaptığımız ihracat sayesinde ülke ekonomisine de katkı sunuyoruz. Afyon mermerinin kalitesi bir dünya markasıdır. Biz de bu kalitenin daha büyük kitlelere ulaşması için aracılık etmiyoruz.
Firmamız yurtiçi ve yurtdışında açılan fuarlarda da ülkemizi ve mermerini layıkıyla temsil etmektedir. Geliştirdiğimiz pazarlama ağı sayesinde her geçen gün müşteri kitlemizi de arttırarak yolumuza devam ediyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ