Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği

ADRES
Kısıkköy Sanayi Sitesi 3. Cadde No:1/i Menderes - İZMİR
TELEFON
+90 (232) 257 52 87
FAKS
+90 (232) 257 52 97
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Atılım Çevre, Çevre Bakanlığı Eski Teftiş Kurulu Başkanı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eski İş Müfettişi Fikret PEKER’in öncülüğünde, “Çevre Yönetimi Danışmanlığı” ve Çevresel Etki Değerlendirmesi (PTD/ ÇED Raporu hazırlamak ve ÇED İzleme)” işlerini yapmak , ayrıca “İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık” hizmetlerini vermek amacıyla İzmir’de kurulmuş bir işletmedir.
atilim-cevre-is-sagligi-guvenligi-izmir
Atılım Çevre, Firmaların yasal yükümlüklerinin yerine getirilmesini sağlayarak, İdari ve Hukuki Cezai yaptırımların ortadan kaldırılması, maliyetlerinin azaltılması, verimliliğin artırılması suretiyle, şirketinizin değerini arttırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktadır.
atilim-cevre-atik-toplama-lisansi

İzmir, Atılım Çevre firması, aşağıdaki hizmetleri size büyük bir titizlikle sunmaktadır.
Güvenlik Raporu (SEVESO), Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Patlamadan Korunma Dökümanı, Genel Eğitimler,
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED), Çevre Danışmanlığı
atilim-cevre-danismanlik-hizmeti

Atılım Çevre, İzmir’de her biri konusunda uzman ekibi ile İş Güvenliği Uzmanlığı, İş yeri hekimliği, Risk değerlendirmesi, Çalışma ortamı gözetimi,Eğitim bilgilendirme ve kayıt gibi konularda güvenle arayabileceğiniz bir işletme.
osgb-is-guvenligi-uzmani-isyerihekimi

Ayrıca Atılım Çevre İzmir’de “Çevre Etki Değerlendirmesi ( ÇED )”, tehlikeli ve çevreye zararlı atık taşıma lisansı ve çevre konusunda daha pek çok lisans konusunda en tecrübeli ve doğru adreslerden bir tanesi. Çevre izni alınan tesislere TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemi de Atılım Çevre tarafından yapılmaktadır.
ced-raporu-atik-tasima-belgesi-cevre-lisans

Güvenlik Raporu (SEVESO), Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, İşyerlerinde Tehlike Belirleme,Patlamadan Korunma Dökümanı gibi belgeler içinde İzmir’de deneyimli uzman kadrosu ile Atılım Çevre yanınızda.
patlamadan-koruma-dokumani-seveso

Atılım Çevre Uzman eğitimciler ile331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve Uygulamaları, Makine Risk Değerlendirmesi, Kimyasal Risk Değerlendirme, İş Güvenliği Kurul Üyeleri Eğitimi, Çalışan Temsilcileri Eğitimi, İş yerlerinde Tehlike Belirleme, Risk Değerlendirmesi, İş Kanunu ve Uygulamaları, 5510 Sayılı SGK Mevzuatı ve Uygulamaları, İş Kazaları ve Meslek Hastalıkların Sebepleri ve İş yerindeki Riskler,Kaza, Yaralanma ve Hastalıktan Korunma Prensipleri ve Korunma Tekniklerinin Uygulanması, Çalışanların Yasal Hak ve Sorumlulukları, Ekranlı Araçlarla çalışma, Yüksekte Çalışma Kuralları, Kimyasal, Fiziksel ve Biyolojik Riskli Ortamlarda Çalışma Kuralları, Yangın ve Yanından Korunma,Elektrik Tehlikeleri, Riskleri ve Önlemleri, İş yerlerinde Acil Durum Yönetimi, OHSAS 18001 Temel Standart Eğitimi, Kişisel Koruyucu Donanım Eğitimleri vermektedir. Ayrıca, iş yerinizin isg eğitim ihtiyaç analizini de yapmaktadır.
hse-health-and-securty-educations

Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği
Atılım Çevre – Çevre ve İş Güvenliği

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ