Bornova’da esnaf buluşmaları devam ediyor

Bornova’da esnaf buluşmaları devam ediyor
Reklam

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçe sınırları içinde faaliyet gösteren esnaflarla buluşmaya devam ediyor. Son olarak berberlerle buluşan Başkan Atila, esnafın dilek ve önerilerini dinledi. Olgun Atila “Halkımızdan aldığımız güç ve inançla hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ortak akıl buluşmaları çerçevesinde sık sık e ilçe esnafıyla bir araya geliyor. Başkan Atila bu kapsamda berber esnafıyla da buluştu. İzmir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Bilgin ve oda üyelerinin katıldığı toplantısı Büyükpark içindeki Kızlar Kahvesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya İzmir Taksiciler Odası Başkanı Celil Anık da katıldı.

İzmir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Bilgin şehrin yöneticileriyle esnafı buluşturmada bir köprü vazifesi gördüklerini ifade etti. Bilgin, Bornova’nın özellikle merkezinde 200 berber dükkanı olduğunu belirterek Başkan Atila ile buluşmaktan ve temmenilerini dile getirmekten büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.
5J7A0019

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da göreve geldiği günden bu yana “Ortak Akıl” çerçevesinde tüm Bornovalıların görüşlerini dikkate alan bir yönetim anlayışı benimsediklerini söyledi. Başkan Atila “Bir araya gelerek sorunlarımızı paylaşabilmek önemli. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla hem dertleşiyor hem de size gelen önerileri konuşma fırsatı buluyoruz. Esnafımızın samimiyeti bizim en büyük güvencemiz. Belediyemize gelen tüm vatandaşlarımızın sorunlarına samimiyetle eğilip çözmeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Benim için siyasette önemli olan birliktelik. Amacımız sınırlı bütçelerimize rağmen verebildiğimiz en iyi hizmeti 7 gün 24 saat Bornovalılara ulaştırmak. Halkımızdan aldığımız güç ve inançla da bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bornovamız herşeyin en iyisine en güzeline layık. Büyük Atatürk’ün ve şehitlerimizin bize emanet ettikleri bu vatanı hep birlikte daha çok çalışarak çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hazırlamak zorundayız” dedi.

Tasarım, inovasyon ve turizmin Bornova Belediyesi’nin stratejik hedeflerinden olduğunun altını çizen Başkan Atila konuşmasının sonunda kalkınmanın yerelden başlaması gerektiğini vurguladı.
5J7A9958

Kaynak: https://bornova.bel.tr/

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ