İZKA 2022 Yılı Teknik Destek Programı–İzmir Model Fabrika

İZKA 2022 Yılı Teknik Destek Programı–İzmir Model Fabrika
Reklam

Değerli Üyelerimiz,

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından; deniz ve kıyı ekonomisinin sunduğu potansiyelin değerlendirilmesi, sürdürülebilir üretim ve yalın üretim uygulamalarının yaygınlaştırılması, genç istihdamının artırılması odağında turizmde çeşitliliğin sağlanması amacıyla açılan 2022 Yılı 1. Dönem Teknik Destek Programı başvuruları başlamıştır.

Program kapsamında farklı başlıklarda destekler mevcut olup, öncelikli imalat sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar olmak üzere yalın üretime geçmek isteyen firmalara destek verilmesi ve yalın üretim uygulamalarının yaygınlaştırılması amacıyla eğitim, analiz, strateji/yol haritası oluşturulması, danışmanlık, proje geliştirme faaliyetleri de desteklenecektir.

Odamız ve Ege Bölgesi Sanayi Odası ortaklığında kurulan İzmir Model Fabrika, firmaların verimliliğini yalın teknikler ile arttırmak ve dijital dönüşümünü hızlandırmak, firmaların iş gücünün uygulama yönlü becerilerini geliştirmek, deneysel ortamlarda daha iyi öğrenmelerini sağlamak, firmalara yeni becerileri hızlı bir şekilde kazandırabilmek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu itibarla, İzmir Model Fabrikadan hizmet almak isteyen üyelerimiz de İZKA Teknik Destek Programına başvurarak hizmetlerden ücretsiz faydalanabileceklerdir.

Program hakkında detaylı bilgiye https://izka.org.tr/destekler/teknik-destek-programlari/2022-yili-teknik-destek-programi/ adresi aracılığı ile ulaşılabilmekte olup birinci dönem son başvuru tarihi 30 Nisan 2022’dir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Kaynak: İzmir Ticaret Odası Duyuru ve Etkinlikler

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ