İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi

İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi
Reklam

3. İzmir İş sağlığı güvenliği zirvesi, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi 20 – 22 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl gerçekleşecek zirve için, örnek iş güvenliği uygulamalarını yerinde görebilmek amacıyla düzenlenecek teknik geziler, iki ayrı salonda paralel olarak düzenlenen başarılı iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarınca aktarıldığı 10 sektöre ait deneyim paylaşım oturumları, kişisel gelişim konulu konferansların, zirvenin yanı sıra gerçekleştirilen 2000’in üzerinde kişinin ziyaret ettiği fuarı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin zirve onuruna verdiği kokteyl ortamı ile çok yönlü etkileşimin olduğu interaktif bir platform yaratılmıştır.

Zirvenin birinci günü (20.10.06 Perşembe) 5 fabrikaya düzenlenecek teknik gezi ve çalıştaylar ile başlayacak,
2.günü ise 21.10.06 Cuma saat 09:15 itibariyle açılış organizasyonu ile başlayacak. İki gün
boyunca 3 ayrı salonda 10 oturum, konuya ilişkin çalıştaylar, konferans ve teknik geziler, konser gibi sosyal
etkinlikler ve kişisel gelişim söyleşileri ile devam edecektir. Cuma akşamı açılış kokteyli ve plaket
töreni düzenlenecektir.

Yaklaşık 2.000 m2 alanda düzenlenen İzmir İSG Zirvesi Fuarı ile iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ürün ve hizmetler ziyaretçilere sunulacaktır.

İzmir İSG Zirvesi; İzmir Büyükşehir Belediyesi, İTO, EBSO, TÜRKONFED, TÜSİAD, BASİFED, SEDEFED ve birçok kurum ve kuruluş ve sendika tarafından desteklenmektedir.

Zirveye katılmak isteyenler, www.izmirisgzirve.com web adresinden veya 0 535 360 59 62 no’lu telefondan bilgi alabilecektir.

İSG zirvesinin tanıtım videosunu izleyin.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ