Siyam Group

ADRES
Mansuroğlu Mah. 286/4 Sk. No: 2 D: 33-34-35, Defne Plaza, 35535 Bayraklı/İzmir
TELEFON
0232 462 1200
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Binlerce kilometrelik yol bile tek bir adımda başlar..

İzmir merkezli firmamızın bugüne kadar taahhüt etmiş olduğu ve teslim ettiği tüm yapılar tek bir adımla başladı. Kuruluşumuz Yusuf Yıldız  tarafından 2008 yılından itibaren siyam inşaat tic. ltd. şti.  olarak faaliyete başlayarak yol, altyapı , üstyapı ve hizmet alımları işleri alanlarında kamu kurum ve kuruluşlarının işlerinde uzmanlaşarak daha sonra şefik yaman – Yaman Group* ile yapılan güç birlikteliği ile  büyüyen şirketler topluluğu, kamu kurumları ve  özel firmalara bugüne kadar eksiksiz şekilde süresinden önce taahhütlerini yerine getirmiştir.

Firmamız bünyesinde kurduğu ve hacimli şekilde büyüyen Siyam group inşaat a.ş. ile Yamantaş inşaat tic. ltd. şirketi firmalarına ayrıca Asmera Asfalt A.Ş., ve Gürdal temizlik ltd., firmalarını bünyesine ekleyerek  engin tecrübesi ve bilgisini aynı düzlemde birleşmiş, Ege Bölgesi başta olmak üzere yol, altyapı, üstyapı ,hafriyat,  prekast yapılar , hizmet alım işleri ,özel güvenlik hizmetleri , araç kiralama ve inşaat(yap-sat) işlerinde resmi ve özel taahhütlerde bugüne kadar sağlam adımlarla ilerlemişlerdir. Çeşitli faaliyet alanlarında yer alan firmalarımız, 2016 yılında tek bir çatı altında toplanarak Siyam Group olarak anılmaya başlanmıştır. Grubumuz, özellikle kamu ihalelerine ağırlık vererek makine parkını, ekip ve ekipmanını,  özellikli personelini ve tecrübesini geliştirerek bugüne kadar gelmiştir.

Özellikle altyapı, üstyapı, yol, BSK (Bitümlü Sıcaklı Kaplama) , asfalt sathi kaplama işlerinde her ilerleyen yılda teslim ettiği kilometre sayısını arttıran Siyam Group, işler sırasında makine parkını da ciddi oranda ihtiyaca paralel  büyütmüştür. Özellikle çekici / taşıyıcı, distribütör, silindir, greyder,  kendi yürür  mıcır serici , iş makinaları( finişer, freze, greyder, ekskavatör, beko loder, yükleyici, silindir) gibi çeşitli markalardan elde ettiği araç parkı ile Türkiye’de ve uluslararası platformda kamu ve özel işlere yüksek iş bitirme belgeleri ile  teklif verebilecek hale gelmiştir. Araç sayısındaki artış nedeni ile firma bünyesine 30.000 m2 büyüklüğünde bir arsa satın alarak araç parkı / kademe ve işçi lojmanları oluşturmuştur. Böylelikle öz mal makinelerine en iyi şartlarda bakım / onarım yapıp aynı zamanda piyasada araç kiralama hizmeti verebilecek hale gelmiştir.

Amacımız; önce Ege Bölgesi ‘nde daha sonra da ülkemizde ve  yurtdışında  yüksek hacimli taahhüt işlerinde adımızı duyurabilmek, istihdam yaratabilmek ve tüm bu işleri yaparken işçi sağlığı, yenilikçi sürdürülebilir eğitimler ve kurumsal yapı organizasyonları yaparak şirketin bugünkü durumu kadar gelecek temellerini iyi oluşturmaktır. Binlerce kilometrenin bir adımla başladığı bilincinde teknoloji ve enerji konularında da araştırmalar ve girişimlerde bulunmak üzere planlamalarımız devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ